Vydařený turnaj přípravek v Olomouci

25.10.2023

V Olomouci nás čekali tři zápasy proti domácím allblacks. 

První zápas začali oba týmy aktivně a průběh zápasu byl vyrovnaný, bohužel jsme ale neproměnili naše šance. Domácí se prosazovali aktivněji, ale celý tým Čamlíků si byl vědom, že má na víc.

Druhý zápas byl od začátku vyrovnaný, podařilo se nám vstřelit první gól a od tohoto momentu jsme začali mít herně navrch. Dostávali jsme se do šancí a následně vstřelili druhý gól, který ale nebyl uznán kvůli vypršení času a tak jsme šli do druhé půle s vedením. Druhá půlka byla vyrovnaná a Olomouci se povedlo vyrovnat a do konce zápasu si vytvořit i několik velmi dobrých příležitostí, které se nám povedlo přečkat a tak se šlo na samostatné nájezdy. V nájezdech skóroval náš Tomáš Navrátil a vzhledem k tomu, že hráčům soupeře se nepodařilo překonat našeho gólmana, brali jsme vítězství.

Po druhém zápase následovala delší pauza a na hráčích bylo vidět, že třetí zápas chtějí vyhrát a odvézt si tak z Olomouce pomyslné vítězství v turnaji. Do třetího zápasu jsme tedy vstoupili s veškerým odhodláním vyhrát, bohužel jsme hned ze začátku inkasovali. První gól ale nevzal mladým čamlíkům jejich odhodlání a v dalším průběhu utkání svého soupeře k ničemu nepustili a dokázali otočit výsledek. 

Všichni hráči si zaslouží obrovskou pochvalu nejen za předvedení výkon, ale i za to že se nevzdali za situace, kdy nešlo vše podle plánu. Závěrem bych chtěl poděkovat klukům z Olomouce za dobré zápasy a super zorganizovaný turnaj, těšíme se až je přivítáme 4.listopadu na našem hřišti. 

Sestava:

Vingárek - Kerechanyn, Hýžďal, Navrátil, Závada, Procházka, Kutěj