Turnaj přípravek v Karviné

22.11.2023

Komentář trenéra Radka Vingárka:

 Nejprve bych chtěl poděkovat pořadatelům za skvěle zvládnutý turnaj, který se musel kvůli nepřízni počasí přesunout do místní tělocvičny. Turnaj jsme začínali proti slovenskému soupeři z Martina. V zápase se nám podařilo vstřelit první gól, to ale našeho soupeře nezlomilo a dokázal góly na konci první a na začátku druhé půle zápas otočit. I přes velký tlak a spoustu našich šancí se už skóre nezměnilo.

 Ve druhém zápase nás čekala Poruba kterou jsme dokázali naším výborným pohybem přehrát a brali jsme vítězství. 

Ve třetím zápase nás čekal silný výběr domácí Karviné. Kluci opět dokázali předčít svého soupeře svou bojovnosti a tlakem do brány.

 V posledním zápase nás čekal výběr Opavy, který jsme díky sebevědomí z předchozích výher dokázali porazit.

 V turnaji se nám dařilo těžit z posledních tréninku, kdy jsme se zaměřili hlavně na běhání a střelbu, což přineslo své ovoce v podobě nejúspěšnějšího turnaje dosavadní sezóny. Všechny zápasy jsme těžili ze spolupráce naší sehrané útočné dvojice Dominik Hýžďal, Michal Vidlář, kteří nás gólově táhli. Nicméně všichni hráči táhli za jeden provaz a zaslouží pochvalu. Kryštof Juráň dokázal několikrát překonat soupeře svým důrazem a bojovností. Tomáš Navrátil výborně doplňoval útok a vybojoval hodně důležitých balónků. Matyáš Tobolák, hrál výborně dva zápasy v útoku, pak dokázal vychytat silný tým domácí Karviné a Opavy. Artur Kutěj byl pro nás opora v obraně a podporoval útok výbornou rozehrávkou. Naši dva nejmladší Radek Vingárek a Matyáš Závada předvedli nebojácný výkon. Radek nejprve začal dva zápasy v bráně kde dokázal vychytat Porubu a v útoku se taky neztratil, Matyáš dokázal dát dva góly proti Opavě a všem soupeřům dělal problémy svou houževnatostí.