Turnaj minipřípravek a přípravek regionu Moravy Sever a Moravy Jih

07.05.2024

V uplynulých dvou sobotách bylo v Lopik aréně rušno!

27.4. se tu odehrával Turnaj minipřípravek regionu Moravy Sever a Moravy Jih, kterého se zúčastnilo hned 11 týmů! Představili se tu Karviná, Opava, 2 týmy ze Vsetína, Havířov, Olomouc, Kyjov, Jihlava, Eagles Brno, Zohor a domácí Čamlíci.

Komentář hlavního trenéra Radka Vingárka

Do domácího turnaje minipřípravek jsme šli s tím, že pro většinu týmu to bude první zkušenost. I přes to že naším hlavním cílem bylo, aby si naši nejmenší vyzkoušeli zahrát turnaj, tak jsme výsledkově ani herně nepropadli a s týmy které hrávají pravidelně jsme odehráli vyrovnaná utkání. 


Sestava Minipřípravky

Radek Vingárek - Hynek Juráň, Dušan Fiala, Matěj Závada, Marek Hanák, Ivo Klívar, Tomáš Gregovsky, Dominik Pochylý, Vít Krčma


4.5. se v Lopik aréně odehrál Turnaj přípravek regionu Moravy Sever a Moravy Jih, kde se představila Karviná, Vsetín, Kyjov, Zohor, Havířov, Eagles Brno, 2 týmy z Jihlavy, Poruba a 2 týmy domácích Čamlíků.

Komentář hlavního trenéra Radka Vingárka

Do turnaje jsme tentokrát nasadili dva týmy. Na turnaji byla vidět vysoká kvalita všech týmů a naše dva týmy se rozhodne neztratily a proti všem zahrály výborné zápasy.
Tentokrát bych chtěl ale poděkovat hlavně našim domácím pořadatelům, rozhodčím, zapisovatelům a vůbec všem kdo na turnaji jakýmkoli způsobem pomáhal. Díky vám se my trenéři můžeme soustředit pouze na trénování a co mám zkušenosti z jiných turnajů tak rozhodne není standart, aby bylo zapojeno tolik lidí. Takže díky všem. 


Sestava Přípravky A

Radek Vingárek - Dominik Hýžďal, Patrik Soukup, Michal Vidlář, Adam Čech, Artur Kutěj, Kryštof Juráň, Matěj Závada, Hynek Juráň, Dušan Fiala  

Sestava Přípravky B

Jakub Hanuš , Stanislav Kerechanyn, Tomáš Navrátil, Marek Hanák, David Ambrož, Antonín Bahula, Mikuláš Pančocha, Ivo Klívar
+ brankář z Olomouce