Suchdol ovládl zápas ve Zlíně

24.09.2023

Další soupeř, který zavítal do Lopik arény byl jihočeský Suchdol nad Lužnicí. Úvodní buly tentokrát obstaral Petr Labský, brankář tehdejších extraligových Malenovic.

Utkání v chladnějším počasí začalo pěkně z čerstva a první šance měli domácí. Hosté však hráli brzy první přesilovku a ránou z levého kruhu ji využili. Za nedlouho to bylo 0:2, když hosté v další přesilovce přesně kombinovali.

Do druhé třetiny chtěli domácí vstoupit aktivně, ale výsledkem byl gól na 0:3. Hosté potvrzovali kvalitu a v polovině utkání posunuli ukazatel skóre už na 0:4. Domácí zjednodušili hru a povedlo se korigovat skóre Nohálem na 1:4. Snaha o další snížení se však podepsala a hosté si ještě do přestávky vzali čtyřgólové vedení zpět.

Do třetí třetiny domácí trenér Kovařík upravil sestavu. Opavský na dvanáct minut pustil do brány Chovančíka, jenž se musel také otáčet. Předvedl dvanáct zásahů a jednou inkasoval, opět nechytatelnou branku stejně jako jeho kolega Opavský. Suchdol vybral Lopik arénu v poměru 1:8.