Přátelské zápasy před začátkem jarní části sezóny

06.03.2024

O víkendu se v Lopik aréně odehrály dva přátelské zápasy, kde A-tým Čamlíků nastoupil proti výběru z Malenovické ligy a v druhém zápase proti týmu Tigers.

Report z víkendových dvou přípravných zápasů pro Vás připravil trenér Jaromír Hanel.

V první řadě chci poděkovat výběru Malenovické ligy a týmu Tigers za kvalitní prověrky před startem ligy. 

V prvním zápase proti výběru Malenovické ligy jsme hráli poprvé v novém systému a logicky chvíli trvalo než si to sedlo. Prohráli jsme první třetinu 3:1 a všechny tři góly padly po individuální taktické chybě, která pramenila z toho ještě nezažitého systému. Po první třetině jsme si vše vyříkali, přidali na pohybu v nabídce bez míčku a rázem to mělo prvoligové parametry. Systém začal fungovat jak v vepředu, tak i vzadu, do toho soupeř začal fyzicky odpadat a nakonec z toho byl výsledek 9:3 v náš prospěch. 

Na druhý zápas proti malenovickým Tigrům zůstalo pouze 8 hráčů a dva gólmani z kádru mužů. Z toho jeden hráč měl pouze 15let. Postavili jsme teda 2 kluky ze starších žáků, aby nás bylo aspoň na dvě pětky. Čili do zápasu proti nejlepšímu týmu Malenovické ligy, nabitému zkušenými vysloužilými hráči, jsme nastoupili v desíti lidech a z toho dva kluci 13let a jeden 15let. Podle některých jsme ani nebyli v této sestavě favorité. Naštěstí musím říct, že ti mladí kluci zahráli skvěle a v rámci svých možností plnili i taktické pokyny. Do toho skvěle zapracovali starší hráči a ty mladé kluky neskutečně podrželi. Takže výsledek toho byl, že systém už si sedl o moc líp než v prvním zápase a i v této sestavě jsme měli celou dobu zápas pod kontrolou a vyhráli ho nakonec 7:2, kdy si za muže dal první gól i teprve 13ti letý Ondřej Vích a já mu k tomu gratuluji.


Sestava 1.zápas

Opavský, Chovančík - Nohál, Cunda, Bár, Kalivoda, Vingárek, Brázdil M., Hruboš, Mikl, Medřický, Lečbych, Brázdil J., Rychlík, Brázdil T.

Sestava 2.zápas

Opavský, Chovančík - Cunda, Vích, Vingárek, Bár, Brázdil M., Hruboš, Lečbych, Medřický, Mozga, Nohál


Shrnutí 1.zápasu

HBC Malenovice x Výběr Malenovické ligy

9:3 (1:3, 5:0, 3:0)

Góly: Vingárek (Kalivoda), Brázdil M. (Hruboš, Lečbych), Hruboš (Brázdil M., Bár), Hruboš (Brázdil M.), Cunda (Mikl, Medřický), Cunda (Nohál, Brázdil J.), Cunda (Hruboš, Nohál), Bár (Cunda, Kalivoda), Rychlík (Brázdil J., Brázdil M.)

Vyloučení: 2:2

Shrnutí 2.zápasu

HBC Malenovice x Tigers

7:2 (3:0, 1:1, 3:1)

Góly: Medřický, Vích (Medřický), Nohál (Cunda), Hruboš (Brázdil M., Lečbych), Cunda (Vích), Brázdil M. (Cunda, Hruboš), Medřický

Vyloučení: 4:7