Napínavý zápas až do konce 

12.11.2023

Na zatím nejdelší výjezd sezóny se vydali Čamlíci do Mladé Boleslavi bez zraněného Chovančíka, Medřického, Cundy, Machálka a Kalivody.

Začátek utkání byl vyrovnaný, ale v polovině první třetiny udeřili domácí poprvé. Zanedlouho hosté nevyhodili lehký míček, a ten po ráně od červené zůstal volný na brankovišti a Šťástka ho dorazil do sítě. Bohužel jiný domácí útočník během snahy míček dorazit atakoval hostujícího brankáře a později se ukázalo, že Opavský utkání dochytával s otřesem mozku. 

 Domácí navíc využili na začátku druhé části přesilovku a chybovali při obsazování hráčů, z čehož pramenil čtvrtý gól, který zápas výsledkově zlomil. Zanedlouho se připomněli i hosté a Nohál po kombinaci s Hrubošem snížil, bohužel domácí přinesli odpověď a opět odskočili do čtyřbrankového vedení. Rozhodnuto ale nebylo. Martin Brázdil využil před koncem druhé části přesilovku a pořád bylo o co hrát. 

 Ve třetí třetině Malenovice svého soka zatlačili a když Hruboš snížil na 3:5, bylo najednou na hostující střídačce veseleji a u domácích zase vládla nervozita. Do šance se dostal zastupující kapitán, ale trefil tyč. Krátce na to stříleli dobře Bár a Jan Brázdil, ale snížení nikde. Adam Hruboš šel čtyři minuty před koncem sám na Fukárka, ale bohužel trefil znovu jen tyč. Branka už v utkání nepadla, a Čamlíci tak opět vyšli bodově naprázdno. Nutno však podotknout, že tentokrát už hra od poloviny utkání vypadala úplně jinak a herní progres byl v utkání znát. 


Sestava:

Opavský - Lečbych, Dudík, Rychlík, Ševčík, Kulička, Vingárek - M. Brázdil, Huťka, Nohál, Hruboš, J. Brázdil, Mikl, T. Brázdil, Bár

Shrnutí

HBC Tygři Mladá Boleslav x HBC Malenovice

5:3 (2:0, 3:2, 0:1)

Góly: Nohál (J. Brázdil, Hruboš), M. Brázdil (Ševčík, Hruboš), Hruboš

Vyloučení: 6:3

Střely 35:30

Diváci: 53