Hřebík cup 6. ročník

22.06.2024

V sobotu 15. června bylo v Lopik aréně rušno! Pořádal se tu již 6. ročník Hřebík cupu. V letošním ročníku se zúčastnilo 5 týmů, a to Stator, Showmani, Rivermen, Radegast a Škorpioni. 

 Hřebík cup se pořádá jako memoriál pro zesnulého Jana Skácelíka zvaného "Hřebíka", který byl aktivním hráčem Malenovické hokejbalové ligy, kde nastupoval v dresu Statoru. Od roku 2004 odehrál za tento tým 231 zápasů! Byl to člověk se srdcem na pravém místě. Byl to dobrý člověk, na kterého všichni rádi vzpomínají.

Vzkaz od Romany Kolaříkové

Jsem velice ráda a moc si vážím toho, že jste to nevzdali a letos uspořádali již 6. ročník Hřebík cupu. Velmi to pro mě znamená. Všem mnohokrát děkuji.


Celá akce se nesla v přátelské atmosféře a krásného slunného dne. Plno dobrého jídla, pití a hokejbalu.

Všechny zápasy se odehrály v přátelském duchu, i když někdy s emocemi, které ale ke sportu patří. Celkovým vítězem se stal tým Rivermen, druhou příčku obsadil tým Stator a třetí příčku obsadil tým Showman. 

Cenu nejlepšího gólmana si odnesl brankář A-týmu Čamlíků Josef Opavský, který vychytal vítězství Rivermenu. Cenu nejlepšího střelce dostal Adam Hruboš z týmu Showman. Přestřílel všechny střelce jen ve 3 zápasech! Cenu za něj převzal Martin Brázdil. Cenu nejlepšího hráče si odnesl Miloslav Hladký z týmu Rivermen. 


Tímto děkujeme všem zúčastněným a vypomáhajícím. Bez vás by se to nedalo uspořádat a neproběhlo by to tak hladce, bez problémů!