Heřmanův Městec si otevřel střelnici

22.04.2024

V zimním počasí nastoupili v neděli Malenovice k poslednímu zápasu sezóny proti soupeři z Heřmanova Měštce.

Čamlíkům vyloženě utekl začátek, v 7. minutě už to bylo 5:1 a bylo po zápase. Nepomohl ani time up branný v páté minutě první třetiny, ani střídání brankářů, kteří se v tomhle zápase mohli střídat zároveň s formacemi hráčů. Východočeši si ve Zlíně otevřeli střelnici a všechno na co sáhli skončilo v brance domácích. Vypsat střelce branek a asistence soupeře by vydalo na celý článek. Výsledek zápasu byl 2:19, když se za domácí trefili Martin Brázdil a Jarda Medřický. V zápase si odbyl derniéru obránce domácích Michal Rychlík a pokračovat jako hlavní trenér nebude ani Adam Kovařík. Oběma děkujeme za odvedenou práci a přejeme hodně úspěchů v osobním životě.