Druhé kolo Českého poháru a zápas na Ježkárně

05.11.2023

Čamlíkům se podzimní část pomalu chýlí ke konci a tentokrát je o víkendu čekaly hned dvě utkání.

 Jako první přivítali nezvykle v pátek v 18:00 extraligovou Karvinou ve druhém kole poháru. V utkání jako první šli do vedení hosté, ale produktivní mladík a objev sezóny Cunda před první přestávkou srovnal střelou mezi Smetanovy betony na 1:1. 

 Na začátku druhé části šli domácí dokonce do vedení - Cunda vyhrál vhazování a navrátilec do sestavy Vingárek trefil přesně pravý horní roh hostující brány. Od té doby však Karviná, která nastoupila v extrémně silné sestavě, přebrala otěže zápasu a do druhé přestávky otočila skóre do podoby 5:2. 

Zápas se dohrával a hosté si v pohodovém tempu došli pro vítězství 9:2. 

O dva dny později se Malenovice vydali na půdu Heřmanova Městce, kde nevyšli první dvě třetiny po kterých Čamlíci prohrávali 7:1. Nezabalili to a po gólech Nohála a především nádherného gólu debutanta Tobiáše Brázdila se lehce vrátili do hry. Domácí si však závěr pohlídali a zápas skončil 8:3. 

Smutné bylo, že Čamlíci v průběhu zápasu přišli postupně o Ševčíka, Medřického a Cundu. Medřickému vinou zranění v oblastí stehna skončila sezóna, Ševčík s Cundou utrpěli zranění hlavy a jejich starty v následujících zápasech jsou nejisté.


DRUHÉ KOLO ČESKÉHO POHÁRU

Sestava:

Opavský, Chovančík - Kalivoda, Kulička, Lečbych, Dudík, Rychlík, Vingárek, Mikl - M. Brázdil, J. Brázdil, Huťka, Nohál, Bureš, Mišurec, Cunda, Medřický, Hruboš, Bár, T. Brázdil, Ševčík

Shrnutí

HBC Malenovice x HbK Karviná

2:9 (1:1, 1:4, 0:4)

Góly: Cunda (Hruboš, Vingárek), Vingárek (Cunda)

Vyloučení: 8:4

Střely 19:39

Diváci: 25


1.LIGA 

Sestava:

Chovančík - Kalivoda, Lečbych, Dudík, Rychlík, Ševčík, Mikl - M. Brázdil, Huťka, Nohál, Bureš, Cunda,  Medřický, Hruboš, T. Brázdil, J. Brázdil

Shrnutí

Ježci Heřmanův Městec x HBC Malenovice

8:3 (2:0, 5:1, 1:2)

Góly: Nohál (Mikl, Cunda), Nohál (Hruboš), T. Brázdil (Mikl, M. Brázdil)

Vyloučení: 1:2

Střely 54:33

Diváci: 120