Dorostenci vypomáhající v brněnské juniorce nastupují i za A-tým Čamlíků

17.01.2024

Dnešními hosty našeho rozhovoru jsou malenovičtí dorostenci nastupující jak v Extralize juniorů za Brno, tak v 1.lize za Malenovice, Oldřich Bár a Tobiáš Brázdil.

Věřím, že se do play-off podíváme

Máte za sebou podzimní část v Extralize juniorů za Brno a 1.lize mužů v Malenovicích. Jak byste zatím zhodnotili již proběhlou část sezóny? 

Oldřich Bár: Tak v Brně nám přímý postup do play-off tak tak unikl, ale i přesto bych základní část hodnotil kladně. V Malenovicích to výsledkově nebylo úplně ideální. Škoda zápasu s Třebovou, kde jsme ztratili dobře rozehraný zápas. Ale i tak věřím, že se do play-off podíváme. 

Tobiáš Brázdil: Podzimní část juniorů za Brno bych hodnotil kladně, výborný tým a všichni jsme si sedli. Naopak v Malenovicích to není žádná hitparáda, potřebovali bychom se více sjednotit a nasbírat více bodů.

Před sezónou se domluvilo Vaše působení v Extralize juniorů za Brno. Jak jste tam spokojeni? Přeci jenom věkem jste stále dorostenci.

OB: Jsem tam spokojený. Kluci nás vzali v pohodě a jsme dobrá parta. 

TB: Za hostování v Brně jsem moc rád, zatím panuje spokojenost. Myslím si, že věk nehraje roli, pokud na to máte, tak proč ne. 

Co očekáváte od jarní části této sezóny v Extralize juniorů v Brně?

OB: Očekávám ještě těžší zápasy než v základní části, ale i tak věřím, že se dostaneme do play-off. Od sebe očekávám větší produktivitu.

TB: Od jarní části čekám více bodů a postup, jinak s týmem jsem spokojený.

Čekám lepší týmový výkon a více kanadských bodů

Jaké jsou vaše očekávání od mužů Malenovic v 1.lize, za které pravidelně nastupujete?

OB: Očekávání asi úplně nemám, jsem rád, že dostávám možnosti za Áčko nastoupit. Snad se nám v jarní části bude dařit lépe než v té podzimní. 

TB: Tady v Malenovicích čekám lepší týmový výkon a více kanadských bodů, protože jsem se zatím moc nepředvedl, a také očekávám větší důvěru v útoku.

V zimní přestávce jste se zúčastnili reprezentačního kempu do 16 let. Jak jste si to užili a jaké jsou vaše cíle s reprezentací do budoucna?

OB: Kemp byl super. Poznal jsem hodně nových lidí, ale i naopak jsem se po dlouhé době viděl i s kluky z týmů, proti kterým už nehrajeme. A cíle do budoucna? Zahrát si na mistrovství světa. 

TB: Kemp je určitě super zkušenost a dost jsem si to tam užil, ale těžko říct, co bude do budoucna. Mám také jiné sporty, kterým se pečlivě věnuji.

Máte za sebou zimní přestávku, jak jste ji strávili? Jak probíhá Vaše příprava na jaro? Těšíte se na pokračování sezóny? 

OB: Tak trávil ji jako každé Vánoce tzn. doma, venku s kamarády atd. Teď nám začala zimní příprava, takže se připravuji s muži a chodím si střílet na hřiště, abych měl v ruce i hokejku. Navíc nám tu zamrzl rybník, takže jsme chodili s kamarády i na rybník hrát hokej.

TB: Tak přestávku jsem strávil jinými sporty. Samozřejmě, příprava teprve začala a do sezóny se ještě uvidí.