Domácí Brno diktovalo tempo hry

29.10.2023

Další venkovní výjezd Čamlíků byl k nejbližšímu soupeři do Brna. Domácí neponechali nic náhodě a od úvodu diktovali tempo hry.  

Ve druhé minutě Zemen od levého mantinelu vystřelil a vzhledem k tomu, že svou ránu schoval za několik hráčů, našel Opavský míček až v síti - 1:0. Hosté se dostali do hry, ale šance neproměnili postupně Nohál, Cunda a Hruboš. Buldoci v sedmé minutě zvýšili rychlou střelou z pravého kruhu na 2:0. První část hry uzavřel Havránek gólem nohou na 3:0. 

Ve druhé třetině měli domácí ještě rychlejší nástup. Během dvou minut dali dvě branky a bylo to 5:0. Jiskřičku naděje vykřesal Jan Brázdil, který proměnil rychlou přihrávku Medřického z poza brány. Jenže domácí měli okamžitou odpověď a po gólu na 6:1 Chovančík vystřídal v bráně Opavského. Ani ten dlouho nulu neudržel a po druhé třetině bylo skóre 8:1. 

Ve třetí třetině se víc faulovalo než hrálo, ale píšťalky rozhodčích Hrazdíry a Procházky zůstaly němé. Vlnu nefér zákroků odstartovalo neodpískané sekání do hlavy na Nohála. Naštěstí se vyjma zranění hostujícího Bureše nikomu nic vážného nestalo a utkání skončilo výsledkem 9:2. Pro Brno.


Sestava:

Opavský, Chovančík - Kalivoda, Lečbych, Dudík, Rychlík, Kulička, Vingárek - Ševčík, Mikl, M. Brázdil, J. Brázdil, Huťka, Nohál, Bureš, Mišurec, Cunda, Medřický, Hruboš

Shrnutí

HBK Bulldogs Brno x HBC Malenovice

9:2 (3:0, 5:1, 1:1)

Góly: J. Brázdil (Medřický, M. Brázdil), Nohál (Hruboš, Kulička)

Vyloučení: 3:4

Střely 35:13

Diváci: 23