Cesta do Nového Strašecí v okleštěné sestavě

08.04.2024

První dubnová, dle počasí přímo letní neděle, byla pro Čamlíky ve znamení výjezdu do Nového Strašecí. 

V okleštěné, zraněnými – polozraněnými a dalšími jinými věcmi zdevastovaná sestava Malenovic nastoupila do první třetiny slušně a soupeře herně přehrávala. Sám na domácího brankáře jel Cunda, Ševčík, Kulička i Nohál. Do toho spousta dalších šancí, přesilovek a závaru, ale všechno zůstalo nevyužito, a tak Čamlíci prohráli první třetinu 1:0, kdy branku za Strašecí vstřelil ve 14. minutě Jan Běloušek.
Na nástup do druhé třetiny Čamlíkům ještě zůstaly síly a v 17.minutě vyrovnal v přesilovce po nahrávce Adama Hruboše Filip Nohál, který byl pro tento zápas kapitánem týmu. Pak už Čamlíkům docházely síly, začali být v soubojích pozdě, nestíhali vyplňovat správné prostory a za domácí se postupně trefili Slavík, Běloušek a Lev. Po druhé třetině se šlo do kabin za stavu 4:1 pro domácí.

Při pohledu na naše hráče o přestávce, sestavu, která je k dispozici, polozranění, která se za dvě třetiny zhoršovala a počasí, které moc nepřálo týmu, co hraje jen na dvě lajny, byla třetí třetina jen ve znamení čekání na konec a na to, jak velký rozdíl ve skóre soupeř ještě udělá. Tím větší škoda neproměněných šancí v první třetině, kdy tým ještě sílu měl. Prosadit se hostům podařilo ještě dvakrát. Hned 45 vteřin po začátku třetiny skóroval Adam Hruboš. Potom ve 41.minutě si připsal první gól v této sezóně za A-tým Čamlíků junior Petr Mišurec, po nahrávce Františka Dudíka a Bohuslava Huťky. Konečný výsledek byl 9:3 pro domácí a víc to nebylo jen díky nadstandartnímu výkonu Ondřeje Chovančíka v brance.


Komentář asistenta trenéra Jaromíra Hanela:

Od rána se všechno sypalo, typický den blbec. Pozdní odjezd, problémy s autem na dálnici, pozdní příjezd na zápas bez možnosti přípravy. První třetina slušná, vlastně jediná, která zaslouží hodnocení. Bylo tam hodně neproměněných šancí, což nás mrzelo, protože se zápas mohl vyvíjet jinak.
Pak se projevilo to, v jaké sestavě jsme a už to bylo jen trápení. V poli musel nastoupit i brankář.
Takhle hokejbal dělat nechci, tak budu doufat, že si někteří hráči sáhnou do svědomí a do konce sezóny mi dokáží, že jsem v Malenkách na správné adrese.


Sestava:

Chovančík - Medřický, Kulička, Brázdil T., Dudík - Brázdil M.,  Nohál, Hruboš, Cunda, Opavský, Mišurec, Huťka, Ševčík

Shrnutí

HBC Nové Strašecí x HBC Malenovice

9:3 (1:0, 3:1, 5:2)

Góly: Nohál (Hruboš), Hruboš, Mišurec (Dudík, Huťka)

Vyloučení: 5:3

Střely 60:26

Diváci: 66