Čamlíci nadělili Porubě 11 gólů

26.03.2024

V sobotu 23. března odehráli starší žáci svůj celkově 15. ligový zápas s týmem TJ Sokol Poruba na jejich hřišti. Čamlíci splnili očekávání a nad Porubou zvítězili 1:11.

Celý zápas měli hráči z Malenovic pod kontrolou a dovolili si pouze jedno zaváhání. Hlavním cílem sobotního utkání byla ovšem příprava na nadcházející turnaj krajů, který se uskuteční v pátek 29. března ve Svitavách.

První dvě třetiny byly tedy v plném nasazení a pod vedením trenérů. Ve třetí třetině si potom sami hráči poskládali své lajny a hráli zcela samostatně. I tak se jim podařilo navýšit gólový náskok a vstřelit další 3 góly.

Po své hokejové přestávce se k týmu vrátil Patrik Mišurec, který nenechal nikoho na pochybách, že to umí i s míčkem a střelil si hned první gól v jarní části sezóny. Milým překvapením byl Jakub Exner, hostující hráč ze Vsetína, který doplní náš tým na turnaji krajů. Jakub i přes to, že může hrát ještě za mladší žáky, se velice osvědčil a všem Čamlíkům ukázal, jak se dává gól bekhendem. Věříme, že pokud bude mít Jakub čas, posílí nás i v dalších zápasech.

Poprvé v sezóně odově prosadila Eliška Bárová, která je jinak velmi platnou hráčkou týmu, akorát jí to ne, a ne vyjít také bodově. Eliško, gratulujeme. Obecně se dařilo všem děvčatům. Svůj druhý gól střelila Natálie Ludvová, která odehrála teprve svůj 5. zápas a patří mezi naše nejnovější posily. Emma Trčková, stejně jako Eliška, si připsala asistenci.

Po 4 bodech si připsali Jakub Ivan Mozga a Matěj Urbánek. Tři body získal Ondřej Vích a naše mladá opora Erik Zavřel. Po dvou bodech měli Viktor Šrajer a Ondra Rosík. Bodově to byl velmi bohatý zápas. Oldřich Učeň a Matěj Pánek tentokrát žádné body nezískali, ale i tak byli velkou oporou týmu a vyzkoušeli si nové posty, aby získali další cenné zkušenosti pro další zápasy.

Celý zápas nás jistil v bráně Tobiáš Juřík, který několika svými zákroky předvedl svou zlepšující se brankářskou formu. Zároveň potvrdil svoji nominaci na brankářský post ve Svitavách příští týden.

Trenéři děkují celému týmu za nasazení a dodržování taktických pokynů. Dále už čekají Čamlíky jenom zápasy se silnými soupeři, kde budou potřebovat předvést své nejlepší kvality. Držme jim palce!


Sestava

Juřík - Bárová, Mozga, Pánek, Rosík, Trčková, Učeň, Vích, Urbánek, Zavřel, Ludvová, Mišurec, Exner, Šrajer

Shrnutí 

TJ Sokol Poruba x HBC Malenovice

1:11 (0:5, 1:3, 0:3)

Góly: Zavřel, Exner (Zavřel), Vích (Trčková), Mozga (Urbánek, Rosík), Mišurec (Zavřel), Urbánek (Mozga, Bárová), Šrajer (Urbánek), Rosík (Vích), Mozga (Urbánek, Šrajer), Ludvová, Mozga (Vích)

Vyloučení: 1:2

Střely 18:41

Diváci: 36